Worcester Bosch Greenstar 18RI Regular Boiler and Horizontal Flue WORCMCP0018
Click to zoom
Product Description
Worcester Bosch Greenstar 18Ri Regular Boiler and Horizontal Flue is available in 8 models with CH outputs of 9kW, 12kW, 15kW, 18kW, 21kW, 24kW, 27kW and 30kW, making the range suitable for an even wider range of households with stored hot water systems.