Viessmann Vitodens 050 W 30kW Combi Boiler with Vertical Flue. VMN050VPK2
Click to zoom
Viessmann Vitodens 050 W 30kW Combi Boiler with Vertical Flue. VMN050VPK2Viessmann Vitodens 050 W 30kW Combi Boiler with Vertical Flue. VMN050VPK2Viessmann Vitodens 050 W 30kW Combi Boiler with Vertical Flue. VMN050VPK2Viessmann Vitodens 050 W 30kW Combi Boiler with Vertical Flue. VMN050VPK2Viessmann Vitodens 050 W 30kW Combi Boiler with Vertical Flue. VMN050VPK2
Product Description
Viessmann 0 W to 50 W range was updated by Viessmann in late 2021 to use higher quality parts at a more affordable price. Includes a weather compensated mode as well as an electric boiler control unit for a thermostatic timer.
Read more...
Technical Specifications
Reviews
140252