Kudos Ultimate 2 800 Bathscreen 10MM 10BSWP800
Click to zoom
Product Description
This Kudos Ultimate10 has 1600mm x 800mm 10mm with toughened glass bath panel..
Read more...
Technical Specifications
Supplier Part Number10BSWP800Range DescriptionUltimate2Brand NameKudos Showers
Reviews
643150