Ideal Heating Ideal Esprit Eco2 35kW Combi Boiler, Vertical Flue & Plumbright Boiler Installation Pack Basic  ESPECO35VFPRPK2
Click to zoom
Product Description
Ideal Esprit Eco2 35 kW gas combi boiler manufactured in the UK. The Ideal Esprit ECO2 combination boiler is available in outputs of 24 kW, 30 kW and 35 kW providing a cost effective heating solution for a range of domestic installations.
Read more...
Technical Specifications
Reviews
211498